Harry Potter Marathon 2025

Marathon 
Zaterdag 30 en zondag 31 augustus 
Alle Harry Potter-films en 2 betoverende wedstrijden

⚡"There’s no Hogwarts without you, Hagrid.”  
 
Maar ook niet zonder jou, Emma, Olivia, Milan, Arthur, Mo, Salima en alle anderen! Op algemeen verzoek organiseren we op het einde van de zomervakantie opnieuw een Back to Hogwarts event, een 24 uur durende marathon met alle Harry Potter-films: van De Steen der Wijzen tot De Relieken van de Dood, deel 2. 
 
Net voor alle Dreuzels opnieuw naar school gaan, is dit jouw kans om op zaterdag 30 en zondag 31 augustus de magische, spannende en soms best wel enge avonturen van Harry, Hermelien en Ron op Zweinstein van begin tot eind te herbeleven – of voor het eerst te ontdekken – op groot scherm! 

Rubeus Hagrid maakte voor ons een handig overzichtje met de do’s & don’ts voor een geslaagde Harry Potter Film Marathon.


SNACKS, DRINKS & GOODIES 
Een 24 uur durende marathon hou je niet vol zonder de nodige breaks om opnieuw op krachten te komen. We voorzien dus genoeg pauzes met snacks en drinks, zodat je geen honger lijdt. En als aandenken stap de je Dreuzelwereld opnieuw in met een betoverende goodiebag

TWEE MAGISCHE WEDSTRIJDEN! 
  • Win exclusieve goodies zoals toverstokken, de Marauder’s Map en LEGO-sets: DOE MEE
  • Win een gezinsticket voor Warner Bros. Studio Tour Londen - The Making of Harry Potter – de ultieme Harry Potter-ervaring! DOE MEE
TARIEVEN: 
Standaard: € 67,99
Kinepolis Student Card: € 56,95 
Kinepolis Movie Club: € 56,95

Inclusief snacks, drinks en een magische goodiebag.  Tickets vanaf 31 juli – wees er als de bliksem bij! 

TIMING*
Start: zaterdag 30 augustus
Einde: zondag 31 augustus

9u30: ontvangst
10u00: Harry Potter and the Philosopher's Stone
12u32: pauze
13u15: Harry Potter and the Chamber of Secrets
15u56: pauze
16u20: Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
18u42: pauze
19u45: Harry Potter and the Goblet of Fire
22u22: pauze
23u00: Harry Potter and the Order of the Phoenix
1u18: pauze
01u40: Harry Potter and the Half-Blood Prince
4u13: pauze
04u30: Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1
6u56: pauze
07u30: Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2
09u40 einde

*In sommige bioscopen voorzien we extra zalen die een halfuurtje later starten. Check de programmatie voor alle details.