Annabelle Night

De meest angstaanjagende pop uit de filmgeschiedenis is terug en komt zelfs thuis in de nieuwe film Annabelle: Comes Home. Een verontrustende thuiskomst die we bij Kinepolis graag ‘vieren’ met een ijzingwekkende Annabelle Night.

Huiver en (her)ontdek op vrijdag 5 juli de eerste twee delen uit de reeks en laat je de stuipen op het lijf jagen door dit derde deel uit de horrorsaga.

Om je grootste angsten door te spoelen, trakteren we je natuurlijk ook op een hapje en een drankje. Als je maag er nog tegen kan, ten minste ;-)

Timing

Bereid je voor op een bloedstollende avond!

Op het programma:  

19u30     Ontvangst

19u45     Annabelle

21u45     Annabelle: Creation

23u55     Annabelle Comes Home

01u45    Einde

Geen kinderen toegelaten (event +16).

Koop nu je tickets

Tickets: € 24,95 of € 21,95 met je Kinepolis Student Card 

Annabelle

Annabelle joeg iedereen de stuipen op het lijf in "The Conjuring", maar nu zien we hoe het allemaal begon...

Annabelle: Creation

Een poppenmaker en zijn vrouw, wiens dochtertje enkele jaren geleden tragisch is omgekomen, besluiten een non en een aantal meisjes in hun huis te verwelkomen wanneer het plaatselijke weeshuis zijn deuren sluit.

Annabelle: Comes Home

Om te vermijden dat Annabelle nog meer slachtoffers maakt, wordt ze ‘veilig’ opgeborgen in een vergrendelde kamer, achter heilig glas dat gezegend werd door een priester. Maar wanneer Annabelle de kwade geesten in de kamer opnieuw tot leven wekt, staan we aan het begin van een nieuwe horrornacht.